Grafika top opinie

Dobrego architekta
wnętrz poznaje się po opiniach klientów

Projektant tworzy wnętrze najlepiej, jak potrafi, ale to klienci mieszkają w nim na co dzień i to oni decydują, czy spełnia ich oczekiwania. Dlatego często mówię, że prawdziwym portfolio architekta wnętrz są opinie klientów, którzy mieszkają 'w jego projektach'. Zobacz poniżej, co mówią o mnie ci, którzy już ze mną współpracowali, a teraz mieszkają, pracują i odpoczywają we wnętrzach, które zaprojektowałam dla nich i razem z nimi.
Magda Knappe,
architekt wnętrz Warszawa

Dorota Jaźwińska

Jako że pierwszy raz poszukiwaliśmy projektanta wnętrz mieliśmy obawy iż projektant będzie narzucał nam swoją wizję, bądź też przekonywał do swojego ulubionego materiał np. drewna itp. – oglądając portfolio różnych projektantów takie też mieliśmy przeświadczenie że to nieuniknione. Na szczęście trafiliśmy do Pani Magdy, osoby która słucha klienta, jego potrzeb, wizji, upodobań i na podstawie tych informacji tworzy projekt. W naszym przypadku Pani Magda na podstawie zebranych informacji stworzyła projekt który został zaakceptowane przy pierwszej prezentacji. Praca ewidentnie połączona z pasją, polecam!

Grażyna Maturek

Pani Magda przygotowała dla nas projekt parteru w związku z planowanym remontem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz z samego projektu. Pani Magda uważnie słucha czego oczekuje klient i zgodnie z tym opracowuje projekt wnętrza. Docieka, gdy wyczuwa wątpliwości ze strony klientów - tak aby przygotowany projekt był jak najbardziej dopasowany do ich gustu. Współpraca przy projekcie bardzo sprawna, ogromna oszczędność czasu. Polecam wszystkim niezdecydowanym zlecenie tego typu prac profesjonalistom - ja z własnego doświadczenia polecam panią Magdę !!!

AJ M

Z Panią Magdą współpracowaliśmy przez ostatnie 3 miesiące nad projektem wnętrza naszego domu, a finał to piękny projekt wystroju. Współpraca przebiegała bezproblemowo, szybko i profesjonalnie. Widać, że Pani Magda ma duże doświadczenie i podejście do klienta. Kwestie problematyczne załatwiała bez zbędnej zwłoki, a nawet i szybciej (za co jesteśmy wdzięczni), odpowiadała na każdą wątpliwość i podpowiadał rozwiązania. Jeżeli ktoś zastanawia się czy skorzystać z pomocy architekta to polecamy, a zwłaszcza Panią Magdę, bo jak widać na naszym przykładzie satysfakcja gwarantowana.

Joanna Korpysz

Projektantka wnętrz pani Magda Knappe z pracowni MKdezere to osoba, z którą współpraca była wyjątkowo inspirującym przeżyciem. Ma wiele zalet, które są niezbędne w tym zawodzie, a mianowicie: umie słuchać, jest elastyczna, ale też stanowcza i konsekwentna, profesjonalna, dyskretna, słowna, pomocna i naprawdę zależy jej, żeby projektowane przez nią wnętrza podobały się właścicielom, a nie tylko projektantowi!!! To bardzo cenne! Udało się nam przeprowadzić metamorfozę naszego niedużego mieszkania z nieocenioną wprost pomocą pani Magdy, której jesteśmy wdzięczni za odmienienie naszego otoczenia w przyjemną przestrzeń, w której dobrze się czujemy i odnajdujemy. Polecam wszystkim szukającym dobrego projektanta wnętrz, znajomym i rodzinie również.

Dorota Sobczyk

Współpracę z Panią Magdą rozpoczęliśmy ponad rok temu. Projekt domu wraz z usługą nadzoru, czyli wszystko od początku do końca:) Projekty znaleźliśmy na necie, były bardzo nowoczesne i o to nam chodziło. Pierwsze koncepcje, uzgodnienia, nasze zdanie, Pani Magdy zdanie. Później wybór materiałów-zakupy, współpraca z ekipami P. Magdy. I tak zbliżamy się prawie do końca:) Dom wygląda tak jak chcieliśmy, kosztowało nas to dużo pracy, ale przede wszystkim pomoc Pani Magda była niezastąpiona. Była na każdą nasza prośbę na budowie - nawet w 10 min. w gorącej sytuacji się pojawiła (Pani Magda wie o co chodzi). Pojawiała się przy każdych pomiarach ekip a później po wykonaniu. Rozwiązywała na bieżąco problemy jakie się pojawiały, a pewnie i tak o połowie nie wiemy bo bezpośrednio kontaktowała się z ekipami. Nadal mamy ze sobą kontakt i konsultuję z Panią Magdą detale wykończeniowe.) Także dziękujemy za owocną współpracę:) I polecamy usługi Pani Magdy!

Grażyna Chmielewska

Dla tych, którzy są niezdecydowani, którzy nie wiedzą jak stworzyć piękne wnętrze z wyjątkowymi meblami i nieprzypadkowymi dodatkami, którzy obawiają się remontów, polecam współpracę z Panią Magdą. To 100% współpraca a na estetycznym i zgodnym z oczekiwaniami klienta wyglądzie naktórym zależy nie tylko inwestorowi ale także Pani Magdzie. Efektem jest pięknie urządzone mieszkanie, poukładane wnętrze w którym widać rękę projektanta. Nic nie jest przypadkowe. Bardzo polecam talent i doświadczenie Pani Magdy każdemu, kto się jeszcze zastanawia nad podjęciem współpracy z projektantem wnętrz. Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że przez kolejną inwestycję również przejdziemy razem.
Pozdrawiam serdecznie,
GC

Maria Woźniak

Polecam w 100% Panią Magdę. Jest profesjonalistką w tym co robi, każdy szczegół w mieszkaniu jest przemyślany co nadaje powierzchni przestronności, funkcjonalności oraz przytulnego wyrazu - mieszkanie do którego chce się wracać z przyjemnością. Przeglądając oferty osób zajmujących się projektowaniem wnętrz, natrafiłam na stronę MKdezere Magda Knappe i tak zaczęła się moja współpraca z Panią Magdą. Przy realizacji projektu mogłam liczyć na pomoc,zarówno przy zakupie materiałów, jak też przy doborze profesjonalnych ekip wykonujących projekt, dbała i nadzorowała wszystkie szczegóły. Jestem szczęśliwa, iż trafiłam na takie biuro, które jest tak profesjonalne i nie pozostawia klienta samego sobie. Pani Magdo jeszcze raz wyrazy szacunku i uznania dla Pani pracy.

Magdalena Michalczyk

Fantastyczna, profesjonalna współpraca. P. Magda przesympatyczna, perfekcyjna, konkretna i rzeczowa. Polecam współpracę i oczywiście jak tylko będę potrzebowała fachowej pomocy na pewno skorzystam z usług p. Magdy.

Michał Łuczak

Współpraca z Panią Magdą to prawdziwa przyjemność. Ładny projekt, bardzo dobry kontakt, pomoc w rozwiązywaniu problemów, terminowość. Jak tak sobie o tym wszystkim myślę, to mam ochotę jeszcze coś wykończyć, lub wyremontować. Szczerze polecam

Andrzej Krzych

Gorąco polecam usługi MKdezere !!! Przed podjęciem decyzji o współpracy mieliśmy co prawda ogólną wizję, jak powinno wyglądać wnętrze naszego domu, ale szybko okazało się, że sama wizja to za mało. Wątpliwości, częste zmiany decyzji, nadmiar możliwości… To wszystko zaczynało nas przerastać. Postanowiliśmy, że bierzemy architekta! I wtedy szczęśliwie trafiliśmy na biuro projektowe MKdezere.

Pani Magda stworzyła dla nas super, w pełni profesjonalny i doskonały pod każdym względem projekt, który nie tyle, że spełnił nasze oczekiwania, ale znacznie je przewyższył. Zależało nam na stworzeniu ładnego, ale przede wszystkim funkcjonalnego i spójnego wizualnie wnętrza i to właśnie otrzymaliśmy. Projekt całkowicie nas zachwycił! Wszystko zostało dopracowane w najmniejszym szczególe, łącznie z dekoracjami. Pani Magda jest profesjonalistką, która potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta, doradzi ciekawe rozwiązania lub odradzi, jeśli wie, że coś się nie sprawdzi. Przez cały czas czuliśmy, że jesteśmy po prostu w dobrych rękach. To naprawdę oszczędziło nam sporo stresów. Współpraca z MKdezere jest prawdziwą przyjemnością!

Krystian Nowakowski

Współpraca z Panią Magdą to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście od samego początku do końca procesu projektu jak i końca remontu - co nie jest takie oczywiste u konkurencyjnych biur projektowych. Pani Magda ma bardzo szeroką paletę pomysłów na wykończenie wnętrza, wszystkie poparte szeroką wiedzą jak i otwartością na potrzeby Klienta. Można również liczyć na pomoc w zakupach elementów wykończenia jak i elementów niezbędnych przy remoncie - dobór drzwi, oświetlenia, zasłon itp. Warto również skorzystać z usług fachowców współpracujących z biurem. Ja jestem bardzo zadowolony z wykonania zabudowy kuchni jak i szaf. Polecam usługi biura MKdezere Magda Knappe

Paweł Nejman

Współpracuję z różnymi ludźmi - jednak współpraca z p. Magda to była prawdziwa przyjemność. Spodobały mi się jej projekty, które ma na stronie. Jednak miałem trochę inne potrzeby i oczekiwania - chyba niekoniecznie zgodne z jej stylem. Pełen obaw poszedłem na spotkanie. WOW! - okazało się, iż potrafiła mnie przekonać do jednak innych rozwiązań, wskazując na niespójność moich pomysłów i pokazała na przykładach, że choć w tym momencie moje pomysły są dobre, to w ostatecznym efekcie nie będę zadowolony. No cóż... dałem się przekonać... i nie żałuję! Mało tego, teraz widzę, w już zrealizowanym projekcie, że moje pomysły były od czapy! No cóż - pozostaje mi podziękować P. Magdzie za wiele, wiele cierpliwości, za profesjonalizm i mogę z prawdziwą przyjemnością polecić Jej usługi - warta jest każdej wydanej złotówki!

Mario Zabrocki

Dobry projektant wnętrz przede wszystkim jest otwarty i umie słuchać. Słucha, by zrozumieć potrzeby klienta, jak i jego upodobania. Dobry projektant ma także wyczucie smaku, wysokie poczucie estetyki oraz wyjątkową wyobraźnię. Dokładnie te cechy posiada p. Magdalena Knappe, z którą mieliśmy przyjemność współpracować. W trakcie kolejnych spotkań widać też było, że jej zajęcie jest pochodną wielkiej pasji, a także znajomości trendów i materiałów dostępnych na rynku. Doradziła nam w wielu kwestiach, pomogła na nowo zaaranżować wystrój wnętrz domu oraz dobrać wyposażenie i dekoracje. To była nieoceniona pomoc, której finałem jest piękna i praktyczna przestrzeń, w której mieszkamy.

Bardzo dziękujemy za udaną współpracę i wsparcie. Z ogromną przyjemnością mogę zarekomendować panią Magdę i usługi MKdezere.

Grzegorz Cześnik

Skorzystałem z pomocy Pani Magdy w projektowaniu mojego mieszkania. Obejrzałem prace różnych projektantów - ale ostatecznie designe, które prezentuje na swojej stronie P. Magda najbardziej przypadł mi do gustu. Po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że jest to właściwa osoba... Spotkania, rozmowy, wstępny projekt - wszystko szybko, sprawnie. Jakieś drobne poprawki - ostateczny projekt - palce lizać :) - teraz, już za chwilę będę wdrażać piękne rysunki i realizować wszystkie pomysły. Mam nadzieję, że również polecone firmy przez Panią Magdę sprostają zadaniu i efekt ostateczny będzie równie doskonały, jak to, co widzę na zdjęciach projektu. No cóż - chyba nie ma wątpliwości, że warto korzystać ze wsparcia ludzi, którzy znają się na swojej robocie! Tak trzymać! :)

Krzysztof Czuba

Bardzo polecam współpracę z p. Magdą. Obawialiśmy się tego jak uda się zamienić wizje moją i żony (nie zawsze klarowne i czasem odmienne :-) ) w coś z czego będziemy zadowoleni. I tutaj p. Magda wykonała świetną pracę cierpliwie nas wysłuchując i proponując projekt, który poza drobnymi szczegółami nie wymagał poprawek. Komunikacja przebiegała bardzo sprawnie. Kolejne etapy współpracy przechodziliśmy zgodnie z planem, a p. Magda bardzo sprawnie i rzeczowo rozwiewała nasze wątpliwości i proponowała kolejne rozwiązania. Projekt wyszedł naprawdę piękny :)

Krzysztof Kuczara
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Rzadko wystawiam opinie w Internecie, przyznam jednak, że gdy po zakończeniu projektu Pani Magda poprosiła o napisanie opinii, to zrobiłem to z przyjemnością. Trudno tu być oryginalnym, także tak jak wielu poprzedników stwierdzam, iż współpraca z Panią Magdą jest wzorowa. Wszystkim zajmuje się osobiście i bardzo angażuje się w projekt, a przy tym to po prostu bardzo sympatyczna i dbająca o każdy detal osoba. W naszym przypadku nie mogliśmy sobie poradzić bez Pani Magdy z przeprojektowaniem mieszkania po wyprowadzce dzieci. Potrzebowaliśmy prawdziwej sypialni tylko dla nas, salonu który będzie wreszcie pełnił funkcję salonu, a nie tymczasowej sypialni, oraz pomieszczenia w którym będzie można się skupić na pracy. Problemem były dość odważne aranżacje pokojów dzieci – sama wymiana kilku mebli nie wystarczyłaby, bo całość stałaby się niespójna. Byliśmy pod wrażeniem jak świetnie Pani Magda zrozumiała nasze potrzeby – od samego początku, projekt był w pełni zgodny z tym, co mieliśmy w głowie, a realizacja… cóż, wreszcie czujemy, że mieszkanie jest naprawdę nasze i uwielbiamy spędzać w nim czas. Co zrobiło na nas największe wrażenie – choć całe mieszkanie przeszło generalny remont, a pokoje dzieci nie są już pokojami dzieci ;), to w każdym z nich projekt uwzględnił jakiś drobiazg charakterystyczny dla wcześniejszego wyglądu i przypominający nam czas, w którym mieszkanie było pełne hałasów dzieci. Właśnie o to nam chodziło – serdecznie dziękujemy Pani Magdo!

Magda Kozyra
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Współpraca z p. Magdą to czysta przyjemność, szczególnie przy tak trudnym i kłopotliwym przedsięwzięciu z jakim kojarzy mi się remont mieszkania. Pani Magda jest nie tylko świetnym projektantem, ale także znakomitym słuchaczem i obserwatorem, co w zawodzie, który wykonuje, jest równie istotne. Kompleksowy projekt mieszkania, który przygotowała po prostu mnie oczarował, odpowiada mi w 100 % i nie zmieniłabym w nim nawet jednej poszewki na poduszki (projekt o takiej szczegółowości otrzymuje się od p. Magdy). Rekomenduję i polecam z całym przekonaniem.

Katarzyna Krzywania
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Mieliśmy przyjemność pracować z Panią Magdą Knappe z pracowni MKdezere nad projektem naszego domu. Było to pierwsze nasze doświadczenie w kategorii korzystania z usług projektanta wnętrz. Pomoc, ekspertyza i umiejętności Pani Magdy w stworzeniu wnętrza, które w stu procentach odzwierciedla nasze gusta, była nieoceniona. Pani Magda współpracowała z nami na każdym etapie projektu, wsłuchując się w nasze sugestie i potrzeby, jednocześnie proponując rozwiązania, które są zarówno funkcjonalne jak i bardzo oryginalne. Kontakt z Panią Magdą jest bardzo sprawny, w trybie natychmiastowym odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości. W przypadku naszej inwestycji, zdarzyło się kilka sytuacji (z uwagi na prace odbywające na budowie), w których zwróciliśmy się do Pani Magdy o wykonanie pewnych elementów projektu w tempie ekspresowym. Tutaj też Pani projektant wykazała się dużą elastycznością, wyrozumiałością i poświeceniem, tak by prace odbywały się sprawnie, bez przestojów i opóźnień.
Na koniec pragnę dodać, iż mimo zakończonego projektu, Pani Magda czynnie uczestniczy w pracach na inwestycji, służy pomocą, radą i doświadczeniem.
Konkludując, z czystym sumieniem polecam usługi Pani Magdy Knappe, która jest projektantką wnętrz z powołania, wykraczając swoim doświadczeniem, poświeceniem i zaangażowaniem, poza ramy określone w zakresie swojej profesji.

Agnieszka Gabińska
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Współpraca z Panią Magdą to sama przyjemność.
Jest osobą bardzo profesjonalną , świetnie zorganizowaną , pełną pasji i zaangażowania. Pani Magda zaprojektowała wnętrze naszego domu idealnie trafiając w nasz gust. Wizualizacje przygotowane zostały na bardzo wysokim poziomie. Aktywnie uczestniczyła w doborze materiałów co zaoszczędziło nam mnóstwo czasu a tym samym pozwoliło na szybkie podjęcie decyzji co do wystroju wnętrza. Pani Magda uważnie słucha czego wymagają klienci, co preferują, co się im podoba, a co nie. Zwraca uwagę aby pomieszczenia były funkcjonalne i estetyczne. Polecamy współpracę z MKdezere !!

MABABUD - Mirosław Bałuk
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Z pracownią p. Magdy Knappe współpracuję jako wykonawca projektów już od wielu lat. Ze swojej strony, jako osoba, lubiąca mieć wszystko poukładane i zorganizowane, rozumiemy się z Panią Magdą bardzo dobrze i tak było od samego początku. Harmonogram prac jest zawsze dopięty, poszczególne etapy przemyślane i terminowo dopracowane a kontakt obopólny jest szybki, co też jest bardzo istotne. Mieliśmy przyjemność zrealizować już wiele projektów, ku zadowoleniu także moich Klientów, bo sam również polecam Panią Magdę. Za każdym razem dostawałem podziękowania za kontakt do Pani Magdy, ponieważ praca układała się wyśmienicie pod każdym względem. Klienci bardzo chwalą sobie współpracę z Panią Magdą, począwszy od wstępnych rozmów na temat oczekiwań Klienta, poprzez koncepcję wstępną aż do finalizacji projektu, a także same projekty, profesjonalne podejście, jak i wysoką kulturę osobistą Pani Magdy. Z czystym sumieniem polecam więc Pracownię Magdy Knappe Mkdezere !

Kamil Makowski
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

W 100% polecam współpracę z Panią Magdą. Pani Magda jest przesympatyczną osobą, jest profesjonalistką i jest pomocna w każdej sytuacji która się wydarzyła. Każde z pomieszczeń zaprojektowanych przez Panią Magdę jest przemyślane i bardzo funkcjonalne. Zostało nam zaproponowane wiele rozwiązań na które sami byśmy nie wpadli za co bardzo dziękujemy!
Pani Magdo, jestem pełen podziwu projektu i tego że Pani z nami wytrzymała :)

Joanna Wiczołek
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Pani Madzia dokonała cudu. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Projekt dopracowany w najdrobniejszym detalu. Polecamy z całego serca. Dziękujemy ślicznie

Renata Kosakowska
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Pani Magda jest profesjonalistką. Kontakt z Panią Magdą jest na najwyższym poziomie. Dyspozycyjna w każdym momencie. Nie było nigdy problemu, aby nam pomogła ( mieszkamy w innym mieście ). Jest osobą terminową oraz z wysokim poczuciem estetyki. Mieszkanie zostało wykończone na najwyższym poziomie. Projekt był przemyślany. Każdy najmniejszy szczegół został dopracowany na najwyższym poziomie. Pani Magda współpracuje z najlepszymi fachowcami. Polecam w 100% i na pewno skorzystam ponownie z jej pomocy przy wykończeniu kolejnych nieruchomości.

Mirosław Romaniuk
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Magda, okazała się nieocenioną pomocą w wykańczaniu nowego mieszkania. Świetny projekt, pomoc w zakupie materiałów, profesjonalne ekipy współpracujące - wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki MKDezere urządzanie i oglądanie jak pięknieje nasze mieszkanie to czysta przyjemność:)

Joanna Wińska
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Z pełną odpowiedzialnością ogromnie polecam usługi Pani Magdy Knappe. Wybierając architekta, któremu powierzymy rolę zaprojektowania naszego mieszkania, przejrzeliśmy ogromną liczbę projektów. Projekty MKdezere zrobiły na nas największe wrażenie i najbardziej przypadły nam do gustu. Nie myliliśmy się wybierając Panią Magdę, to był świetny wybór, którego efektem jest przepiękne wnętrze naszego apartamentu. Pani Magda potrafi uważnie słuchać czego wymagają klienci, co preferują, co się im podoba, a co nie. Projekt naszego mieszkania był w 100% zgodny z naszymi oczekiwaniami, a nawet je przerosł. Pani Magda idealnie odwzorowała na nim to co chcieliśmy, w 100% zgodnie z naszym gustem. Nasze oczekiwania przerosły zaproponowane rozwiązania, o których nawet nie myśleliśmy, co jest ogromnym plusem :-) Pani Magda stawia na uzyskanie w pomieszczeniach jak największej przestrzeni, funkcjonalności, estetyki i spójności. Meble projektowane przez Panią Magdę są nietuzinkowe i piękne. Czas oczekiwania na kolejne etapy projektu był na prawdę krótki, co było dla nas ważne, bo zalezalo nam na czasie. Polecam Panią Magdę, wszystkim, którzy chcą mieć piękne i estetyczne i spójne wnętrza zgodne z obowiązującymi trendami, zastosowaniem nowoczesnych, nieszablonowych rozwiązań.

Emil Pielecki
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Panią Magdą. Niesamowite było to, jak celnie uporządkowała haos jaki mieliśmy w głowie. Wiedzieliśmy mniej więcej jak ma wyglądać nasze wymarzone mieszkanie, ale raczej na zasadzie haseł, nie tworzyły one spójnego charakteru. Pani Magda nadała temu wszystkiemu smak i charakter. Projekt zaakceptowaliśmy w zasadzie bez uwag, dziś po jego realizacji absolutnie niczego byśmy nie zmienili. Działa szybko, sprawnie i co najważniejsze - stworzony projekt był, poza estetyką, świetny technicznie. Ekipa, która potem go realizowała, stwierdziła że po raz pierwszy nie mają w zasadzie pytań. Ładny projekt to nie wszystko, potem trzeba go jeszcze zastosować w realizacji. Pani Magda ma i smak i warsztat. Polecam zdecydowanie.

Dariusz Ziubiński
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Mieszkanie skończone. Wyszło cudownie .... Projekty Pani Madzi znalazłam w internecie. Bardzo mi się spodobały. Była trzecim architektem, z którym miałam przyjemność współpracować. Szczerze doceniam zaangażowanie w projekt i polecam!!! Pełna profesjonalność, świetna organizacja, wizualizacje na wysokim poziomie. Minimum formalności, celne propozycje materiałowe trafiające w gust klienta. Sprawnie i skutecznie. Współpraca to przyjemność, ponieważ jest to także przemiła osoba.

Waldemar Krawiec
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Prostota i finezja - to chyba dwie cechy, które doskonale charakteryzują pracę P. Magdy jako projektanta wnętrz. Życie uczy, że jeśli chcesz mieć coś pięknego, zaufaj komuś, kto się zna na swojej robocie i nie wtrącaj się, bo wiesz lepiej - na pewno tak nie jest! Pani Magda zna się i na projektowaniu i na wdrażaniu (co jest dużo chyba trudniejsze) projektów w życie! - cóż może być piękniejszego, niż własne mieszkanie, do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością, a jeszcze słyszy się od znajomych i przyjaciół - wow - kto wam to projektował... :D

Magdalena Mazurek
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Mamy dużo szczęścia- nasza pierwsza współpraca z projektantem- i od razu bardzo udana. Polecamy serdecznie! Pani Magda jest ciepłą, empatyczną osobą, uważnie wsłuchuje się w potrzeby klienta. Na każdym etapie szybko i sprawnie doradza, pomaga w podjęciu decyzji. Projekt profesjonalny, piękny. Już nie możemy doczekać się powrotu do naszego starego-nowego mieszkania. Pod czujnym okiem Pani Madzi wszystko będzie z pewnością dopięte na ostatni guzik. :) Wszystkim wahającym się - polecamy, naprawdę warto.

Sylwia Lewińska
ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki ikona gwiazdki

Gorąco polecam współpracę z Panią Magdą:) praca nad projektem przebiegła niezwykle pomyślnie. Pani Magda po wysłuchaniu naszych sugestii doskonale rozpoznała klimat wnętrza jaki zamierzamy osiągnąć. Od samego początku współpraca układała się świetnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego:))